LIDER ZAPRASZA

Za niespełna dwa tygodnie piłkarze B-klasowego UKS Lider Kowala, zadebiutują wprofesjonalnych rozgrywkach. Trener tej drużyny, Artur Kupiec – zaprasza tych, którzy mają ochotę się sprawdzić. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu w Kowali powstał Uczniowski Klub Sportowy Lider. Na co dzień prowadzone są w nim zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Kowala. Trener Artur Kupiec, grający kiedyś w piłkę nożną w Legii Warszawa, czy będący trenerem Broni Radom – postanowił rozszerzyć działalność. W oparciu o grupę sympatyków piłki nożnej postanowił zgłosić drużynę do okręgowych rozgrywek na szczeblu klasy B. Pierwszy mecz Lider zagra 17 sierpnia z WKS Ruda Wielka. Zespół już rozpoczął przygotowania. Trener Artur Kupiec za pośrednictwem naszej strony apeluje do tych, którzy chcieliby powalczyć omiejsce w składzie imają ochotę spróbować swoich sił w regionalnych rozgrywkach. Chętni posmakują też profesjonalnych treningów, jakie aplikuje zasłużony w regionie radomskim trener. Szkoleniowiec Lidera przyjmuje zgłoszenia telefonicznie pod numerem: 501-254-301.